Přizpůsobení obsahu prezentace

Zde bude záležet na způsobu prezentace, který jste si zvolili:

Vlastní web – zombeek.cz

 • Pokud jde o vlastní web na www.zombeek.cz, zde doporučujeme shlédnout video zobrazené ihend po registraci služby.
 • Administrace webu je intuitivní, proto je jen jednoduchá rada – hrát s možnostmi systému, zkoušet a přizpůsobovat web k obrazu svému. Pamatujte, že nemůžete nic zkazit. Vždy si můžete založit web nový a experimentovat znovu s již nabytými zkušenostmi.

Eshop – webareal.cz

 • Pokud jde o www.webareal.cz eshop, tento systém je již rozsáhlejší. Opět doporučujeme začít seznámením s administrací tímto videem.
 • Dále necháme na Vás, zda jste spíš koumavější typ a chcete se zkusit proklikat administrací sami nebo dáte přednost návodu krok za krokem. V takovém případě pro Vás máme připravený malý seriál o tvorbě eshopu.

Dropshipping

 • Dropshipping je vlastně jednodušší forma eshopu, kdy nepotřebujete vlastní produkty / služby na prodej a zároveň Vám odpadají starosti s vyřizováním objednávek / reklamací nebo zajištěním obchodních podmínek. Jediné, co tedy bude Vaší starostí, bude propagace dropshopu. Váš výdělek bude tvořen z provizí prodaných produktů na Vašem dropshopu.
 • Prvním krokem bude výběr sortimentu, který je Vám blízký a o kterém dovedete mluvit / propagovat jej. Na výběr máte z několika desítek dodavatelů:
  https://www.dropareal.cz/sortiment.html
  Červeným tlačítkem vlevo “založit e-shop” zároveň odstartujete toto podnikání!

Affilate

 • Asi jejjednodušší forma výdělku, která spočívá v podstatě jen v propagaci služby firmy, která se s Vámi chce podělit o svůj zisk. Tuto možnost nabízí například firma Bohemiasoft u svých eshopů Webareal 20% provizí. Více informací najdete zde:

  https://affil.webareal.cz/

 • Pokud již vlastníte nějaké stránky / prostor na internetu, máte výhodu. Stačí na ně umístit banner, který získáte v odkaze výše. Pokud ne, nabízí se možnost si je čistě za tímto účelem vytvořit dle popisu výše – Vlastní web, zombeek.cz. Tak jako tak bude potřeba zvyšovat návštěvnost webu / propagovat zmíněný banner. Ale to už je samostatná kapitola, o které píšeme v propagaci prezentace.

 


< Předchozí krokDalší krok >

 


Vyzkoušejte online nástroje: